Lokalita

Projekt „Rezidencia HRADSKÁ“ je umiestnený v tesnom susedstve Ružinova na Hradskej ulici vo Vrakuni v bezprostrednej blízkosti križovatky s Majerskou ulicou.

Kompletná a pestrá občianska vybavenosť v okolí, ako aj nespočetné množstvo príležitostí príjemného trávenia voľného času a oddychu pri Malom Dunaji alebo v neďalekom lesoparku, či priľahlých reštauráciách a kaviarniach.

Materská škola

Základná škola

Stredná škola

Park (Lesopark Vrakuňa)

Reštaurácia

Kaviareň


Vináreň

Kozmetika a kaderníctvo

MHD

Cukráreň

Detské ihrisko

Futbalový štadión


Bezpečná lokalita

Tenisové kurty

Fitness centrá

Nákupné centráJantar, Hron, Avion, Pharos Park, Lidl, Billa, Kaufland, IKEA, Kika

Zdravotné stredisko s lekárňou

DOPRAVA

Veľkou výhodou je obojstranná zastávka MHD vzdialená len niekoľko metrov.

Zároveň lokalita ponúka možnosť v pešej dostupnosti využívať vlakové spojenie RegioJet zo železničnej stanice Bratislava - Vrakuňa.

Hradská ulica poskytuje priame dopravné napojenie na hlavné bratislavské cestné ťahy a napojenie na obchvat Bratislavy z dvoch strán.

Vďaka pripravovanej mimoúrovňovej križovatke na Ružinovskej ulici bude do budúcnosti daná lokalita z hľadiska dostupnosti ešte lukratívnejšia.

Vysoká frekventovanosť spojov umožňuje dostať sa bez ohľadu na zápchy na bratislavskú Hlavnú stanicu do 15 minút.

VZDELANIE

Odviezť deti do školy či do škôlky bez zbytočného stresu?

Majte v blízkosti Vášho domova materské škôlky, základné či stredné školy a ušetrite si nielen čas, ale aj starosti o vaše ratolesti.

ŠPORT A VOĽNÝ ČAS

Zelenou oázou v danej lokalite je nielen samotný projekt, ale aj Lesopark Vrakuňa v jeho blízkom susedstve, dostupný pešou chôdzou po chodníku. Je to raj pre deti s detským ihriskom a novo pripravovanou cukrárňou či výbornou zmrzlinárňou.

V jeho blízkosti sa pravidelne konajú aj detské divadielka a podujatia pre deti.

V lesoparku sa nachádzajú tri bežecké okruhy, detské preliezky, pieskovisko, detská krosová dráha, miesta na ohnisko a grilovanie.

Rôzne druhy športu ako beh, cyklistika či korčuľovanie je možné aj na malej Dunajskej cyklotrase.

Pre športových nadšencov je k dispozícií futbalový štadión, tenisové kurty, ako aj viaceré fitness centrá v blízkom okolí.

KRÁSA A ZDRAVIE

Zdravotné stredisko s lekárňou je prístupné pešo a neďaleká Nemocnica Ružinov len 10 minút jazdy autom.

Pre oddych tela je k dispozícii centrum modernej a alternatívnej medicíny MEDANTE, vrátane masáží, fyzioterapie a podobne a pre našu krásu kozmetika či kaderníctvo vzdialené len pár minút chôdze.

NAKUPOVANIE

Len 5 minút autom sa nachádza hneď niekoľko supermarketov ako napríklad Lidl, Kaufland, Billa či Tesco.

Pre fanúšikov nakupovania sú k dispozícií v okolí nákupné centrá Jantar, Hron, obľúbený Avion či Pharos Park a nemenej známa IKEA či Kika.

Top